هر شهر و ملتی نان‌، شیرینی، لباس، صنایع دستی و ابزار مخصوصی دارد که معمولا آن را به شهرهای دیگر صادر می‌کند. کرمانشاه یکی از شهرهایی قدیمی است که صنایع دستی و شیرینی‌جات آن از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و در جذب گردشگران نقش موثری دارد. مجموعه تولیدی نان برنجی حاج احمد احمدی از سال 1336 با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه عرضه انواع شیرینی‌جات مخصوص و سوغات در کرمانشاه جزو با سابقه ترین تولیدکنندگان محصولات بومی در ایران می باشد.. نان شکری با روغن حیوانی کرمانشاه، نان شکری ساده، نان برنجی زعفرانی با روغن حیوانی کرمانشاه، نان برنجی ساده، نان خرمایی پسته ای مخصوص، نان خرمایی گردویی مخصوص، باقلوا مخصوص،کاک مخصوص، نخودچی مخصوص و کنجد عسلی مخصوص از جمله محصولات این واحد تولیدی به‌‌شمار می‌روند. همچنین از ویژگی‌های تولیدی حاج احمد احمدی می‌توان به رعایت اصول بهداشتی و استاندارد، استفاده از مواد اولیه طبیعی و با کیفیت، پذیرش سفارشات و ارسال محصولات به سراسر کشور اشاره کرد.

محصولات

 

 

 

 

  • کاک
  • نان شکری
  • نان برنجی
  • نان خرمایی پسته ای
  • نان خرمایی گردویی
  • باقلوا مخصوص
  • نخودچی مخصوص
  • کنجد عسلی مخصوص
 

نمایندگان فروش ما

  • 1
  • 2
 

تازه های مجموعه

 

 

معرفی نوشیدنی های اصیل ایرانی با مجموعه تولیدی حاج احمد احمدی

معرفی نوشیدنی های اصیل ایرانی با مجموعه تولیدی حاج احمد احمدی

هوای گرم این روز های بیشتر از هرچیزی روی بدن تاثیر میزاره، پس حتما باید خیلی آب مصرف کنیم. مجموعه حاج احمد تصمیم داره توی هوای گرم تابستون براتون از خواص و معرفی کردن نوشیدنی های اصیل ایرانی براتون بگه. با ما همراه باشید...

8 تیر 1399 0
رتبه مطلب: بدون رتبه
9
نان خرمایی پسته ای

نان خرمایی پسته ای


محصولات ما را فقط و فقط با برند و نام حاج احمد و از فروشگاه های معتبر و نمایندگی های معرفی شده خریداری کنید.
مجموعه تولیدی حاج احمد احمدی با بیش از نیم قرن سابقه در تولید سوغات کرمانشاه‌ ‌ ‌ 

26 خرداد 1399 0
رتبه مطلب: بدون رتبه
22
معرفی مشاهیر کرمانشاهی

معرفی مشاهیر کرمانشاهی

نظام الدین آل آقا
تقریبا میشه گفت هر جای کرمانشاه اسمی از آل آقا بیاد و کسی نشنیده باشه. همه شروع میکنن به یاد کردن خاطراتی از دوران مدرسا با حضور آقای آل آقا.
آل آقا نام خاندانی قدیمی و غیر کُرد در...

20 خرداد 1399 0
رتبه مطلب: بدون رتبه
12
نان خرمایی پسته ای

نان خرمایی پسته ای


نان خرمایی پسته ای حاج احمد با طعمی جذاب
حالا که مجبوریم توی خونه بمونیم یا وقتی از بیرون برمیگردیم خونه باید کاملا دستامونو بشوریم، بهتره توی خرید و انتخاب شیرینی هم دقت کنیم. تمامی محصولات ما مکانیزه تولید شده اند وتمامی پرسنل نکات بهداشتی رو در کارگاه رعایت می کنند.
تمامی حصولات ما نشان های سیب سلامت و کارشناس بهداشت هم دارد.
 ‌

15 فروردین 1399 0
رتبه مطلب: بدون رتبه
22

انتخابگر پوسته

 

کارگاه و پرسنل ما

مجموعه تولیدی حاج احمد احمدی  به همراه کادری مجرب و حرفه ای از با سابقه ترین مجموعه ها در تولید سوغات کرمانشاه با بهترین کیفیت می باشند. در تمامی محصولات تولید شده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود و همیشه کیفیت بالا یکی از ارکان و هدف های اصلی مجموعه است.

1
 
دی ان ان