هر شهر و ملتی نان‌، شیرینی، لباس، صنایع دستی و ابزار مخصوصی دارد که معمولا آن را به شهرهای دیگر صادر می‌کند. کرمانشاه یکی از شهرهایی قدیمی است که صنایع دستی و شیرینی‌جات آن از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و در جذب گردشگران نقش موثری دارد. مجموعه تولیدی نان برنجی حاج احمد احمدی از سال 1336 با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه عرضه انواع شیرینی‌جات مخصوص و سوغات در کرمانشاه جزو با سابقه ترین تولیدکنندگان محصولات بومی در ایران می باشد.. نان شکری با روغن حیوانی کرمانشاه، نان شکری ساده، نان برنجی زعفرانی با روغن حیوانی کرمانشاه، نان برنجی ساده، نان خرمایی پسته ای مخصوص، نان خرمایی گردویی مخصوص، باقلوا مخصوص،کاک مخصوص، نخودچی مخصوص و کنجد عسلی مخصوص از جمله محصولات این واحد تولیدی به‌‌شمار می‌روند. همچنین از ویژگی‌های تولیدی حاج احمد احمدی می‌توان به رعایت اصول بهداشتی و استاندارد، استفاده از مواد اولیه طبیعی و با کیفیت، پذیرش سفارشات و ارسال محصولات به سراسر کشور اشاره کرد.

محصولات

 

 

 

 

  • کاک
  • نان شکری
  • نان برنجی
  • نان خرمایی پسته ای
  • نان خرمایی گردویی
  • باقلوا مخصوص
  • نخودچی مخصوص
  • کنجد عسلی مخصوص
 

نمایندگان فروش ما

  • 1
  • 2
 

تازه های مجموعه

 

 

کاک مخصوص

کاک مخصوص


کاک مخصوص #حاج_احمد_احمدی نوش جان ...‌ ‌ ‌
🔽با محصولات حاج احمد شیرینتر زندگی کنید
🔴مجموعه تولیدی حاج احمد احمدی با بیش از نیم قرن سابقه در تولید سوغات کرمانشاه‌ ‌ ‌ ‌

4 تیر 1399 0
رتبه مطلب: بدون رتبه
7
کادویی مخصوص

کادویی مخصوص

کادویی مخصوص حاج احمد
‌ ‌
🔴نان برنجی_نان خرمایی گردویی_نان شکری_کاک  
🔴مجموعه تولیدی حاج احمد احمدی با بیش از نیم قرن سابقه در تولید سوغات کرمانشاه‌ ‌ ‌‌ ‌

31 اردیبهشت 1399 0
رتبه مطلب: بدون رتبه
22
شیرینی کاک

شیرینی کاک

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
 

شیرینی کاک خوشمزه و لذیذ حاج احمد احمدی
 

🔴مجموعه تولیدی حاج احمد احمدی با بیش از نیم قرن سابقه در تولید سوغات کرمانشاه‌ ‌ ‌ ‌

2 اردیبهشت 1399 0
رتبه مطلب: بدون رتبه
32
ایران شناسی

ایران شناسی

یران شناسی همراه مجموعه تولیدی حاج احمد
شهرستان مراغه
شهرستان مراغه با وسعتي معادل 2185/65 كيلومتر مربع 4/8 درصد از كل مساحت استان آذربایجان شرقی را به خود اختصاص داده است و از اين لحاظ رتبه سيزدهم را بين شهرستانهاي استان دارا مي‌باشد. شهرستان مراغه از لحاظ وضع آب و هوا معتدل (متمایل به سردی)و نسبتا مرطوب می باشد. شهر مراغه با غناي بيش از 300 اثر تاريخي وبيش از 110 اثر ثبتي بازمانده از دوره‌هاي مختلف تاريخي، بستري مساعد براي پرورش اديبان، دانشمندان وهنرمندان متعددي در طول تاريخ بوده و هست.
برخی از آثار تاریخی و دیدنی
گنبد سرخ، برج مدور، گنبد کبود، گنبد غفاریه، معبد مهر، مقبره آقالار (موزه سنگ‌نگاره‌ها)، مقبره اوحدی مراغه ای، کلیسای هوانس، رصدخانه مراغه، غار کبوتر و ... 

16 فروردین 1399 0
رتبه مطلب: بدون رتبه
35

انتخابگر پوسته

 

کارگاه و پرسنل ما

مجموعه تولیدی حاج احمد احمدی  به همراه کادری مجرب و حرفه ای از با سابقه ترین مجموعه ها در تولید سوغات کرمانشاه با بهترین کیفیت می باشند. در تمامی محصولات تولید شده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود و همیشه کیفیت بالا یکی از ارکان و هدف های اصلی مجموعه است.

1
 
دی ان ان